Lábápolás
Szeretjük mutogatni a lábainkat, de vajon tényleg vigyázunk rájuk?
A narancsbőr-hatás csökkentése, a cellulitiszre való hatás, a lábszár tehermentesítése, a nehéz lábak megelőzése... Számos krém és testápoló található a lábápoló szekcióban, és némelyikük egyetlen üvegben többféle hatást kínál. Télen nem érdekel minket, hogy mennyire feszes a bőrünk, vagy mennyire szép és jól hidratált a lábunk.
Mégis keményen gyantázzuk őket, javító krémeket kenünk rájuk, majd kínozzuk őket azzal, hogy néha tíz centiméteres távolságban állunk tőlük egész nap. A vérkeringés megnehezül, a lábunk megduzzad, nehéznek érezzük... Ezért is kell ápolnunk: a kényelem miatt, az egészségünk miatt is, de azért is, mert "jön a nyár".
És vele együtt jönnek a ruhák és a szoknyák, a fürdőruhák és a páriák, és a lábaink (amelyeket a tél kifehérített) készen állnak arra, hogy felfedjék magukat. Készen arra, hogy elcsavarják a fejeket, és mindenekelőtt készen arra, hogy elvisznek a tájak, koktélok, strandok és a jól megérdemelt szabadságok utazására.